Visi pasvajojame apie jaukius, praktiškus, šiuolaikiškus namus. Tačiau, ne kiekvienas įsivaizduojame, kaip tai padaryti.Be to, ne kiekvienas turime laisvo laiko lakstyti po parduotuves renkantis baldus Tai viena iš sunkiausių ir atsakingiausių žmogui užduočių, norint, kad interjeras įgautų reikiamą nuotaiką.Norint, kad interjeras  atpirktų visus lūkesčius, būtina jį pradėti projektuoti nuo pat pradžių. 

  • Interjero dizaino projekto parengimas ir įgyvendinimo priežiūra
  • Korpusinių baldų projektavimas
  • Detalūs baldų išdėstymo planai
  • Santechnikos parinkimas, pririšimo planai
  • Elektros instaliacijos išdėstymo planai

 

Interjero stiliai

Klasikinis 

Šio interjero privalumas yra tas, kad jis ilgai išlieka madingas.Dekoratyvūs lipdiniai ant sienų ir lubų, kolonos, kietmedžio grindys, natūralus akmuo (marmuras), prabangūs audiniai, dekoro gausa bei klasikinės baldų formos ir išskiria šį stilių iš kitų.


Moderni klasika

Tai – klasikinių elementų panaudojimas modernioje aplinkoje. svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp šios dienos tendencijų ir klasikos formų. Klasikinio interjero akcentai yra paprastesni ir subtilesni, o modernioji šio stiliaus pusė suteiks daugiau švaros ir erdvės pojūčio.


Moderno 

Madingas, ekstravagantiškas ir funkcionalus interjero stilius.

Šio stiliaus kokybė pasireiškia aiškiomis linijomis ir apdailos medžiagų išskirtinumu. Tai metalas, lakuoti baldų paviršiai. Šis interjero dizaino tipas visada simetriškai sudėlioja elementus, kurie yra estetiškai malonūs akims.


Minimalistinis 

Tai – visiškas nebūtinų dekoro detalų atsisakymas. Dominuoja šviesios spalvos, kurios labiausiai išryškina erdvės formą. Šviesa yra viena iš pagrindinių dekoravimo išraiškų, kvadratas ir stačiakampis šio interjero stiliaus formos.  


Kaimiškasis

Tai – liaudiško stiliaus išraiška. Jame naudojamos natūralios apdailos medžiagos: akmuo, medis, molis, metalas, natūralūs audiniai. Baldų ir interjerų aksesuarų formos neišgrynintos, grubios, bet jaukios.